Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Jmenné autority Kontakty na pracovníky oddělení národních jmenných autorit NK ČR
Akce dokumentů

Kontakty na pracovníky oddělení národních jmenných autorit NK ČR

PhDr. Petra Šťastná (vedoucí oddělení)

Petra.Stastna@nkp.cz, tel. 221 663 547


PhDr. Zdeněk Bartl (odborný garant projektu kooperativní tvorby autorit)

Zdenek.Bartl@nkp.cz, tel. 221 663 322


Mgr. Svojmila Světlíková (vrchní supervize korporativních autorit a zástupce vedoucí oddělení)

Svojmila.Svetlikova@nkp.cz, tel. 221 663 386


Bc. Tomáš Nejedlý (vrchní supervize personálních autorit)

Tomas.Nejedly@nkp.cz , tel. 221 663 321


 Mgr. Marie Kubelková (supervize personálních autorit)

Marie.Kubelkova@nkp.cz , tel. 221 663 386


 Mgr. Libor Šimek (supervize personálních autorit)

 Libor.Simek@nkp.cz, tel. 221 663 321


Mgr. Bertha Baratta (supervize personálních autorit)

Bertha.Baratta@nkp.cz, tel. 221 663 329


Mgr. Adéla Mrázová (supervize personálních autorit)

Adela.Mrazova@nkp.cz , tel. 776 591 835


Mgr. Eva Cvetlerová (supervize personálních autorit) - mateřská dovolená

************************


Radovan Zahořík (systémový knihovník NK ČR)

Radovan.Zahorik@nkp.cz, tel. 221 663 385


Ing. Libor Piškula, (Firma Cosmotron Bohemia, s.r.o., správce Z39.50 serveru)

piskula@cosmotron.cz , tel. 518 326 524

« listopad 2020 »
Ne Po Út St Čt So
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930