Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Jmenné autority Kontakty na pracovníky oddělení národních jmenných autorit NK ČR
Akce dokumentů

Kontakty na pracovníky oddělení národních jmenných autorit NK ČR

PhDr. Petra Šťastná (vedoucí oddělení, garance projektu kooperativní tvorby autorit)
Petra.Stastna@nkp.cz, tel. 221 663 547

Mgr. Svojmila Světlíková (vrchní supervize korporativních autorit a zástupkyně vedoucí oddělení)
Svojmila.Svetlikova@nkp.cz, tel. 221 663 386

Bc. Tomáš Nejedlý (vrchní supervize personálních autorit)
Tomas.Nejedly@nkp.cz , tel. 221 663 321

Mgr. Marie Kubelková (supervize personálních autorit)
Marie.Kubelkova@nkp.cz , tel. 221 663 386

Mgr. Libor Šimek (supervize personálních autorit)
Libor.Simek@nkp.cz, tel. 221 663 322

Mgr. Bertha Carolina Baratta (supervize personálních autorit)
Bertha-Carolina.Baratta@nkp.cz, tel. 221 663 329

Mgr. Adéla Mrázová (supervize personálních autorit)
Adela.Mrazova@nkp.cz, tel. 221 663 329

PhDr. Bc. Markéta Charvátová (supervizce personálních autorit)
Marketa.Charvatova@nkp.cz, tel. 221 663 321

Mgr. Eva Cvetlerová (supervize personálních autorit) - rodičovská dovolená

************************


Radovan Zahořík (systémový knihovník NK ČR)
Radovan.Zahorik@nkp.cz, tel. 221 663 385

Ing. Libor Piškula, (Firma Cosmotron Bohemia, s.r.o., správce Z39.50 serveru)
piskula@cosmotron.cz, tel. 518 326 524

« červenec 2022 »
Ne Po Út St Čt So
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31