Osobní nástroje
Nacházíte se zde: Úvod Kontakty Kontakty na pracovníky NK ČR
Akce dokumentů

Kontakty na pracovníky NK ČR

Balíková Marie Mgr.

věcné autority; názvové autority ve věcném zpracování; kooperace

Marie.Balikova@nkp.cz

Šťastná Petra PhDr.

jmenné autority; kooperace

Petra.Stastna@nkp.cz

Benešová Ludmila PhDr.

názvové autority hudebních děl

Ludmila.Benesova@nkp.cz

Zahořík Radovan

technické a systémové řešení; kooperace; Aleph

Radovan.Zahorik@nkp.cz

Lichtenbergová Edita Mgr.

koordinace; základní informace; národní pole 9xx

 Edita.Lichtenbergova@nkp.cz

Svobodová Jaroslava PhDr.

názvové autority ve jmenném zpracování; kooperace

Jaroslava.Svobodova@nkp.cz

« únor 2022 »
Ne Po Út St Čt So
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728